O firmie

O firmie KNX Studio

powstalo z pasji i zamilowania do nowych technologi. Zajmujemy się integracją systemów z zakresu bezpieczeństwa, automatyki, teletechniki i multimediów.

 

Początkiem działalności firmy były usługi z zakresu projektowania i realizacji systemów bezpieczeństwa. Oprócz bezpieczeństwa swojego, swojej rodziny i mienia nasi Klienci poszukują rozwiązań, które pozwolą im w sposób spersonalizowany i oszczędny zarządzać domem. Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom realizujemy od kilku lat usługi projektowania i wdrożenia systemów inteligentnego domu w oparciu o standard KNX.

Home
O nas

W naszych projektach i realizacjach wykorzystujemy najwyższej jakości rozwiazania i sprzęt uznanych światowych producentów. Będąc aktywnym członkiem stowarzyszenia KNX Global Assciotation jesteśmy na bieżąco ze światowymi nowościami i trendami w branży.

 

Nie uznajemy kompromisów jeżeli chodzi o jakość. Inteigentny dom ma być nie tylko bezpieczny, wygodny, komfortowy i oszczędny ale przede wszystkim dopasowny do stylu życia jego mieszkańców.

Co Cię interesuje Nasze produkty

Bezpieczeństwo

Automatyka

Kontakt

Zadzwoń do nas, przyjedź lub napisz.

Zainteresował Cię nasz produkt?

 

Zostaw swojego e-maila, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje